BizeBiz

BizeBiz, kurumların iş yapış biçimleri dahilinde kurumsal ihtiyaçlar dikkate alınarak anlık ve hızlı mesajlaşmayı sağlayan güvenli kurumsal haberleşme platformudur.

Günümüzde gençler, telefon ile konuşmaktan daha çok anlık mesajlaşma ile haberleşme eğilimindedir.

Hali hazırda da şirketler daha çok bu tip haberleşmeyi alışkanlık haline getirmiş genç nesil ile çalışmaktadır ve yakın gelecekte daha da çok çalışacaktır.

Şirket personelinin bireysel olarak kullandığı mesajlaşma platformlarından (Whatsapp, Line, Viber, MessageMe, WeChat, Facebook Messenger, Bip, Hangouts vb)

BizeBiz Kurumsal Platformun farkını deneyimlemeye hazır olun!

BizeBiz İle İş Yapış Biçiminizi Kolaylaştırın

 • Kurumsal İhtiyaçlar

  Kurumların haberleşme ihtiyaçlarını dikkate alır ve kuruma özgü iş yapış biçimlerini haberleşme platformuna taşır.Sınırsız grup oluşturma, ortama sadece personel olanların admin tarafından dahil edilmesi gibi kurumsal yönetim sağlanır.

 • Güvenli Haberleşme

  Şifreli koruma ile güvenli haberleşme sağlar. İnternet ortamında şirket verilerinizin ne olacağını düşünmezsiniz.

 • Döküman Paylaşımı

  Resim, video, simge, ses dosyalarının yanı sıra, MS Office dosyalarının gönderimi ile kurum içi dokümanların hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar. Yüzlerce kişinin cebine bir kampanya dökümanı, bir fiyat değişimi Excel tablosu, bir talimat Word sayfası, pdf ile saklanmış bir reklam metni vb. gönderimleri saniyeler içinde yaparsınız.

 • Merkezi Yetkilendirme

  Web Yönetim Ekranı sayesinde birçok yetkilendirmeyi kişi veya gruba vermek mümkündür. Yüksek sayıda çalışanı olan ve çalışan sirkülasyonu olabilecek kurumlar için hızlı ve kolay personel listesi yönetimi yapılmasını sağlar.

Yazı Yazmak İle Sınırlı Kalmayın

 • Web Arayüzleri ile Yönetim

  Web arayüzünden admin kullanıcısı, sınırsız grup oluşturma ve gruplara sınırsız kullanıcı ekleme ile kolay grup yönetimi sağlar. Personel asla arkadaşını davet edemez, kurum isterse, bayi veya tedarikçileri ile de bir grup oluşturabilir.

 • Sınırsız Haberleşme

  Sınırsız yazı, simge, doküman gönderimi ile haberleşme sağlar ve 7/24 telefonun GSM ve/veya Wi-Fi networkü ile her an her yerden Personel iletişimi sağlanarak iş sürekliliği sağlanır. İnternet kullanım tasarrufu da Wi-Fi üzerinden kullanımla sağlanabilir.

 • Uyarı Sistemi

  Sesli veya görsel uyarı sistemi ile gelen bilgilerden anında haberdar olma imkanı sağlar. Yazının yetersiz kaldığı noktalarda resim ve video ile iletişim kurma imkanı sağlar.

IT Yatırımı Yapmadan Yeni Özelliklere Sahip Olun

 • Ücretsiz Web Yönetimi

  Kurum, kullanıcılarına aldığı lisans sonrasında ücretsiz kullanacağı Web Yönetim Arayüzlerine sahip olur. Bu arayüzler ile admin kullanıcı, servisi yönetir. Gruplar kurar, kişilere çeşitli haklar verir veya kaldırır.

 • Raporlama

  Admin kullanıcı haberleşme raporlarını görebilir. İhtiyaç halinde çıktı alabilir, ilgili bölüme raporlayabilir. Kayıt altındatutulan mesajlar ile kurum içinde delil sunma imkanı sağlar.

 • Hem Mobil / Hem Bilgisayar

  Kullanıcılar 1 lisans hakkı ile hem cep telefonu uygulaması hem de bilgisayar uygulamasına sahip olurlar. Uygulama ister tablet ister cep telefonu, Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışır.

 • Sürekli Yazılım Geliştirme

  Platform kurumların talepleri ile sürekli geliştirilir ve kurum yeni özelliklere ücretsiz sahip olur. İlave özellikler için ilave lisans ücreti talep edilmez.