Devriye Takip

Tamamen Güvenlik Sektörünün İhtiyaçlarına Odaklanmış Yeni Bir Uygulama!

Kullanışlı ve basit ara yüzü ile Devriye Takip uygulaması, Tur takip kalemi veya benzeri eskide kalmış, fazladan zaman ve efor harcatan sistemlerin yerini alarak güvenlik firmalarının işini kolaylaştırıyor ve maliyetleri düşürerek tasarruf sağlıyor.

Güvenlik sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen, devriye ve güvenlik personelinizin anlık takibini yapmanızı sağlayan dijital bir çözüm sunuyoruz.

Dijital Dünya Avantajlarından Yararlanın

 • Personelinizin Kendi Telefonunu Kullanabilirsiniz

  İster personelinizin kendi ister herhangi bir Android mobil cihazın okuyabileceği QR Kod ve Barkodlar ile nokta okutma işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca NFC destekli cihazlar ile NFC etiketler okutularak da nokta kontrollerini sağlayabilir, etiketlerin kopyalanarak okutma işlemi yapılmasının da önüne geçebilirsiniz.

 • Anında Takip ve Raporlama

  Güvenlik personeliniz devriyelerini kolayca yaparken, siz internetin olduğu herhangi bir yerden tüm ekibin takibini ve raporlamasını yapabilirsiniz. Bunun için bilgisayara tur kalemini bağlamanıza gerek yoktur.

 • Hızlı Müdahale

  Devriye sırasında karşılaşılan olumsuz durumlar resim çekerek veya form doldurularak merkeze iletilir. Böylece hızlı müdahale için gerekli aksiyonu alarak zaman kaybetmezsiniz.

 • Ek Cihaz Yok

  Tur kontrol kalemlerinde olan usb kablosu, kurulum CD’si, güvenlik tomu gibi ek aparatlara ihtiyaç yoktur. Üstelik her noktada tur kalemlerini bağlayacak, programın kurulma zorunluluğu olan bir bilgisayar bulundurmak zorunda kalmazsınız.

 • Bilgisayarınızda Depolamaya Son Verin

  Geçmişe ait tüm veriler bulut ortamında anlık olarak arşivlenir ve veri kaybı riski bulunmaz. Geçmişte yapılmış bütün devriye raporlarını dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

 • Performans Ölçümü

  Devriyelerin doğru zamanda başlayıp başlamadığı, ne kadar sürede tamamladığı gibi bilgiler ile güvenlik personelinizin performans ölçümünü yapabilirsiniz.

 • İnternet Olan Herhangi Bir Yerden Yönetim

  Farklı bölgelerde görev yapan personelleriniz için internet olan herhangi bir yerden web yönetim ekranı sayesinde devriye rotalarını oluşturabilir, görev atamaları yapabilir ve raporlayabilirsiniz.