Dijital Form

Satış Ekiplerinize Her An Her Yerden Ulaşın!

Kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır. IT ve Uygulama yatırımı yapmadan sahadan hızlı bilgi toplayarak işlerin anlık kontrolü yapılır. Sahaya iş emirleri verilir. Ve toplanan bilgilerin değişik formatta raporlar ile ölçülebilir iş verimliliği sağlanır.

IT yatırımı yapmadan sahadan hızlı bilgi toplayarak işlerin anlık kontrolünü yapın. Sahaya iş emirleri verin ve toplanan bilgilerin değişik formatta raporlar ile ölçülebilir iş verimliliğini sağlayın.

İşinize Adapte Olma Sürecinizi Arttıran Hızlı ve Esnek Dijital Formlar Oluşturun

 • Hızlı Form Tasarımı

  Kurumunuzun ihtiyacına yönelik formları hızlıca tasarlayabilir ve ekibiniz ile paylaşabilirsiniz.

 • Takvim Kaydı

  Kişiye özel günlük haftalık veya aylık takvim oluşturarak, uygulama üzerindeki takvim alanından yapılacak görevler ve doldurulacak formların görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

 • Yetkilendirme

  Ekipleriniz sadece dahil olduğu grup için oluşturulan formları görüntüleyebilir. Böylece kurumda kayıtlı olan bilgilerin kimler tarafından görüntüleneceğini yetkilendirebilirsiniz.

 • Form Atamaları

  İster tarih bazlı ister lokasyon bazlı olarak dilediğiniz kişi ya da gruplara anlık form atamaları yaparak görev verebilirsiniz.

 • Raporlama / Analiz

  Kullanıcı, form, tarih bazında ayrıntılı raporlarınızı, internetin olduğu her yerden istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

 • Barkod, NFC, QRKod Modülleri

  Barkod, NFC ve QR Kod okuma özelliği ile yeni teknolojiler kullanılarak hızlı bilgi ve veri aktarımı sağlayabilirsiniz.

 • İmza ve Resim Modülü

  Ekipleriniz sadece dahil olduğu grup için oluşturulan formları görüntüleyebilir. Böylece kurumda kayıtlı olan bilgilerin kimler tarafından görüntüleneceğini yetkilendirebilirsiniz.

 • Harita Özellikleri

  Ekiplerinizin nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz adresleri haritaya kaydedebilir, ekiplerinize lokasyon bazlı yönlendirmeler yapabilirsiniz.

 • Entegrasyon

  API desteği ile kurumunuzun sistemlerine (CRM, İK Programları vb.) entegre olarak, alışık olduğunuz düzen bozulmadan iş süreçlerinizi devam ettirebilirsiniz.

 • Online/Offline Çalışma

  Dijital Form uygulaması ile internet olmadığı ortamlarda da çalışmalarınıza devam edebilir, formlarınızı daha sonra gönderilmek üzere saklı tutabilirsiniz. Dilerseniz Wifi ile de dilediğiniz yerde işlemlerini tamamlayabilirsiniz.