Online Dijital

Dijital dünyanın yazılım olanaklarının gelişmesi, mobil cihaz kullanımının artması, Operatörlerin hem ekonomik hem de hızlı internet kullanımını desteklemeleriyle birlikte kurumlar çözümlerini dijitalleştirerek verimliliklerini arttırmak istemektedirler.

Kurumların iş ihtiyaçlarından yola çıkılarak buna göre Akıllı Uygulama Çözümleri üreten Online Dijital ölçeklendirilebilir, yönetilebilir, farklı platform veya programlarla entegre edilebilir, Akıllı Uygulama Platformları geliştirmek için genç dinamik ekibiyle yol almaktadır.

Smart PTT, Dijital Form, İş Takip, Instant Mesassaging BizeBiz Platformları bugün, hem Türkiye hem de Dünya pazarında kurumlar tarafından kullanılıyor ve ayrıca Operatörler tarafından ürün veya çözüm olarak müşterilerine sunuluyor.

Tüm Akıllı Uygulama Platformları gelişkin ve son teknoloji dilleri ve metotları kullanılarak şirket içinde yazılım mühendisleri tarafından geliştiriliyor.

Servisler

 • BizeBiz

  BizeBiz, kurumların iş yapış biçimleri dahilinde kurumsal ihtiyaçlar dikkate alınarakanlık ve hızlı mesajlaşmayı sağlayan güvenli kurumsal haberleşme platformudur.

 • Dijital Form

  Kurumunuzun kağıtlar üzerinde formlar şeklinde yürüttüğü iş süreçlerini dijital platforma taşıyan bir mobil uygulamadır.

 • İş Takip

  İş Takip, kurumların iş ve ekip takibini mobil ve web uygulamalar aracılığı ile yapabildiği dijital bir platformdur.

 • Smart PTT

  Push To Talk, Instant Messaging, Location Based Services

 • VAS Servisler

  Kurumsal ve bireysel katma değerli servisler ile mobil dünyanın ayrıcalıklarını keşfedin.

 • Web & App

  Dijital dünyadaki tecrübemiz sayesinde sizlere özel tasarladığımız Web ve Mobil Bütünleşik Aktiviteler ile firmanızın pazarlama faaliyetlerini güçlendirmek için uzman kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz.