OSGB İşyeri Takip

Yanlış Mutabakatlara Son

Personelin çalışma sürelerini ölçümleyin, anlık olarak raporlayın, müşterileriniz ile doğru mutabakat sağlayın.

Kullanışlı ve basit arayüzü ile OSGB İşyeri Takip uygulaması, personelin hangi görevi ne kadar sürede tamamladığını ölçümlemenizi sağlayarak işyeri takibi yapmanızı ve tercih edilen bir OSGB firması olmanızı sağlıyor.

Anlık İşyeri Takibi

 • Çalışma Süresi Ölçümü

  Personeliniz hizmet verdiğiniz kurumda kaç saat çalıştığını ölçümleyebilirsiniz. Çalışma alanına giriş ve çıkış anlarında NFC, Barkod veya QRKod etiketlerinin mobil uygulamaya okutulması kadar basit bir yöntemle geçirilen süreyi hesaplayabilirsiniz.

 • Takvim ile İş Planlama

  Takvim üzerinden yapılacak işlerin planını oluşturarak hangi tarihte hangi görevin yapılacağını belirleyebilirsiniz. Bu görevleri ilgili kişilere iş emri olarak atayabilirsiniz. Tüm görevleri aynı anda takip edebilir ve tamamlanma statülerini görebilirsiniz.

 • Müşterilerinizin Aldığı Hizmet Kayıt Altında

  Geçmişe ait tüm veriler (müşteri raporları, çalışma süreleri, hizmet planlamaları, işyeri bilgileri vb.) bulut ortamında anlık olarak kaydedilir ve arşivlenir. Böylece hem veri kaybı riskiniz bulunmaz hem de geçmişte yapılmış bütün hizmet raporlarını dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Daima Tercih Edilen ve Güvenilir Firma Olun!

 • Form Doldurma İle Bilgi Akışı

  İhtiyacınıza yönelik sınırsız form tasarlayabilirsiniz. Personeliniz görev bölgesinde, yaptığı işleri form üzerinden merkeze bildirebilir, önemli durumlarda resim çekerek veya imza alarak anında raporlayabilir. Bu sayede evrak ve arşiv işinden kurtularak iş süreçlerinizi dijitalleştirirsiniz.

 • Anlık Raporlama

  Görevlerde yapılan bütün hareketlerin (çalışma süresi ölçümü, doldurulan form detayları, kullanıcının çektiği resimler vb.) anlık olarak internetin olduğu herhangi bir yerden raporlayabilirsiniz.

 • Harita İle Konum Takibi

  Personeliniz görev yerlerinde çalışırken, siz internetin olduğu herhangi bir yerden tüm ekibi harita üzerinde takip edebilirsiniz ve görev yerlerinde olup olmadıklarını teyit edebilirsiniz. Ayrıca hizmet verilecek kurumların konumlarını da harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.